Ми пропонуємо системи фотоелектричного гарячого водопостачання, які працюють на надійному обладнанні відомих виробників!

Solar Kerberos — пристрій для нагріву води від фотоелектричних модулів. Системи на основі пристрою Solar Kerberos використовують електричну енергію, що виробляється фотоелектричними панелями, для безпосереднього нагріву води ГВП. Такі системи сумісні з будь-якими накопичувальними баками , що допускають встановлення ТЕНа та датчика температури.

Система на Solar Kerberos вдень може працювати у повністю автономному режимі  і нагрівати воду тільки від енергії сонця навіть там, де немає електричної мережі!

А коли сонячна активність низька і температура води недостатня DC/DC конвертор Solar Kerberos автоматично підключить зовнішню мережу та підігріє воду до необхідної температури. При цьому Ви будете точно знати, скільки електроенергії було спожито з мережі завдяки моніторингу.

Перевагами даного пристрою є:

  • сумісний з будь-якими накопичувальними баками та ТЕНами;
  • гнучка робота з перевиробництвом енергії: відключення, зарядка АКБ, нагрів додаткового бойлера;
  • висока ефективність взимку за рахунок охолодження фотомодулів та відсутності теплових втрат в трубопроводі;
  • дешевий монтаж та просте обслуговування;
  • повна автономність;
  • зручне управління.

Ви можете завантажити готові пропозиції систем фотоелектричного гарячого водопостачання на основі пристрою Solar Kerberos:

Принципова схема

Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю дамо Вам вичерпну безкоштовну консультацію або прорахуємо систему за індивідуальними параметрами:Відео-огляд та налаштування:

Nectar Sun — це інноваційна фотоелектрична система, призначена для нагріву води від сонячних панелей . Підключений до водонагрівача Вашого будинку, контролер Nectar Sun використовує енергію сонця, економлячи при цьому значні кошти. Ваші інвестиції захищені 3-річною гарантією на контролер Nectar Sun від виробника.

Контролер Nectar Sun відповідає за перетворення безкоштовної сонячної енергії в безкоштовну гарячу воду. Це економічний спосіб заощадити до 70% на рахунках за ГВП. Система окупається менш ніж за 5 років.

Повністю автоматизована система, яка може бути встановлена ​​за пару годин — без кабелів, трубопроводів або частого технічного обслуговування. Контролер розроблений з урахуванням вимог до стійкості, його легко встановлювати, обслуговувати і відразу ж почати використовувати.

Сумісний з більшістю електричних і гібридних водонагрівачів, доступних для домашнього використання.

Використовуючи додаток Nectar Sun на своєму смартфоні, ви зможете контролювати кожну точку процесу, навіть перебуваючи далеко від дому.

Маленький і продуманий дизайн зовні — великі ідеї всередині. Корисна потужність 2.0 кВт.

Ви можете завантажити готові пропозиції систем фотоелектричного гарячого водопостачання на основі пристрою Nectar Sun:

Відео-огляд:

Принципова схема

Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю дамо Вам вичерпну безкоштовну консультацію або прорахуємо систему за індивідуальними параметрами:Налаштування Nectar Sun: