Основні напрямки роботи компанії

Отримайте безкоштовну консультацію:

noun_Solar Power_1546858

Сонячна електрична енергія (фотоелектричні системи)

noun_solar hot water_1512323

Сонячна теплова енергія (сонячні колектори)

noun_heater_340330

Геотермальна енергія (теплові насоси)Ми надаємо повний спект послуг

ячейка6

Консультація

Надаємо безкоштовні консультації щодо вибору найефективнішого способу впровадження альтернативного джерела енергії.

ячейка6

Техніко-економічне обґрунтування

Надаємо розгорнуту комерційну пропозицію на шести сторінках, яка включає в себе графіки продуктивності системи та реальні терміни окупності проекту з врахуванням вартості енергоресурсів та обсягів їх споживання.

ячейка6

Проектування

Підбираємо та проектуємо системи відповідно до чинних державних стандартів ДСТУ та ДБН. Погоджуємо інтеграцію обладнання з іншими підрядними організаціями. Враховуємо індивідуальні особливості кожного об’єкту. Розробляємо робочий проект зі всіма специфікаціями обладнання, електричними схемами та візуалізацією обладнання яке встановлюється на даху.

ячейка6

Поставка обладнання

Пропонуємо тільки офіційно ввезене обладнання, на яке  є офіційна технічна підтримка та діє гарантія від офіційного дистриб’ютора в Україні. Доставка на об’єкт замовника відбувається на спеціалізованому транспорті та наперед обговорених умовах.

ячейка6

Монтаж та запуск в експлуатацію

Монтажна бригада та інженер-електрик кваліфіковано змонтують обладнання використовуючи професійний інструмент та якісні витратні елементи. На виконані роботи даємо від 1 до 3 років гарантії.

ячейка6

Шеф-монтаж

Надаємо всю необхідну інформацію для клієнта по самостійному збиранню та встановленню придбаного обладнання з подальшою нашою перевіркою та введенням в експлуатацію.

ячейка6

Підключення «зеленого» тарифу

Підготовлюємо весь необхідний пакет документів який необхідний для оформлення «зеленого» тарифу. Надаємо повний супровід по самостійній подачі заяви на «зелений» тариф клієнтом, або самі на підставі довіреності виконуємо цю процедуру «під ключ». При необхідності займаємося питаннями підняття підведеної договірної потужності, щоб клієнт мав змогу встановити сонячну мережеву станцію максимальної потужності 30 кВт.

ячейка6

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Протягом всього терміну гарантії на обладнання та роботи, ми повністю відповідаємо за безперебійну роботу систем. Всі можливі затрати по усуненню недоліків та ремонту обладнання покриваємо за власний рахунок. Післягарантійне обслуговування виконуємо на основі сервісного договору або за іншими домовленостями з клієнтом.

По всім напрямкам роботи ми маємо достатній досвід щоб вважати себе спеціалістами у своїй справі. Перше знайомство деяких спеціалістів компанії з альтернативною енергетикою відбулось ще в далекому 2010 році. І те по міркам 2010 року «захоплення» з кожним роком розвивалося, набирало популярності та переросло в повноцінний напрям бізнесу. На протязі всіх цих років ми накопичувався досвід , який сьогодні використовуємо пропонуючи якісні рішення нашим клієнтам.

Зі всією відповідальністю можемо заявити, що зробили значний внесок в розвиток відновлюваної енергетики України.

Якщо коротко охарактеризувати хронологію розвитку альтернативних джерел енергії, то першими стрімко стали розвиватися сонячні нагрівальні системи на основі вакуумних та плоских колекторів, автономні сонячні електростанції та теплові насоси. Цей розвиток припав на 2010-2014 рік. Сонячні колектори ефективно впроваджувались для нагріву води ГВП та підігріву басейнів. Електричні автономні станції впроваджувались для економії власного електроспоживання та для отримання безперебійного живлення домогосподарств. Теплові насоси для опалення, нагріву води ГВП та підігріву басейнів. З 2014 року до вже розвинених напрямів долучився та став набирати шаленої популярності напрям мережевих сонячних електростанцій. Посприяла цьому державна програма, яка зобов’язалась купувати у власників приватних домоволодінь вироблену сонячну енергію за спеціальним «зеленим» тарифом.