Джерело безперебійного живлення

Рішення для надійного та безперебійного живлення автоматики сонячних нагрівальних установок, газових та твердопаливних котлів, циркуляційних насосів системи опалення, систем відеоспостереження, охоронних систем, чергового освітлення та інших малопотужних приладів.Кожне джерело безперебійного живлення окрім забезпечення автономності також має в собі стабілізатор напруги, який якісно захиститьобладнання від коливань напруги в зовнішній електромережі, що в свою чергу значно продовжить термін експлуатації приладів.

Автономні сонячні станції з підключенням фотомодулей

Автономні сонячні станції з фотомодулями для довготривалого або постійного автономного живлення об’єктів, які не мають підключення до зовнішньої електромережі (кемпінг, пост віддаленої охорони, мобільні станції зв’язку, літні дачні будинки). Ідеально підходять для приватних будинків які по певним причинам відключаються від зовнішньої електромережі, або якщо електромережа дуже поганої якості з частими відключеннями. Також автономні станції з гібридними інверторами, які вміють енергію сонця напряму перенаправляти на навантаження доцільно використовувати для економії власного споживання електричної енергії.

Точний розрахунок вартості Вашої майбутньої сонячної станції з урахуванням власного споживання електричної енергії та з техніко-економічним обґрунтуванням, ми розрахуємо після детального огляду приватного домоволодіння.

Для точного розрахунку вартості станції нам знадобиться наступна інформація: