21 століття безумовно можна назвати періодом змін та інновацій. Світ змінюється на стільки швидко, що для безпечного та комфортного існування, людство просто зобов’язане винаходити та впроваджувати інноваційні технології, які в повній мірі зможуть забезпечити себе та нащадків всім необхідним. Поступово інновації впроваджуються в багатьох сферах, починаючи від аграрної – щоб забезпечити себе харчами, закінчуючи енергетичною – щоб забезпечити людство різноманітними видами енергії, якої з кожним роком потрібно все більше і більше. Ми всі прекрасно розуміємо що чим більший буде попит на енергетичні ресурси, тим швидше монополісти будуть підвищувати ціни на газ, бензин, електричну енергію та інше. В Україні останніми роками ми вже спостерігаємо стрімке зростання абсолютно всіх енергоносіїв, які створюють тепло та затишок в наших оселях.

Саме для того щоб хоч трохи зменшити кількість споживання дорогих вичерпних ресурсів, а в майбутньому взагалі від них відмовитись і була зібрана команда однодумців SolarMAX. Використовуючи власний та світовий досвід, набутий на протязі багатьох років, ми реалізовуємо проекти які використовуючи енергію сонця, вітру та води дають значно дешевшу або взагалі безкоштовну та екологічно чисту енергію.

Кожну задачу або запит на підбір тієї чи іншої системи ми розглядаємо індивідуально, враховуємо побажання замовника, його фінансові можливості та всі фактори які можуть впливати на якість, ефективність та надійність системи. Нашим клієнтам пропонуємо тільки офіційно ввезене обладнання, та обладнання на яке  діє гарантія від офіційного дистриб’ютора в Україні, є офіційна технічна підтримка та підмінний фонд.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте готове інженерне рішення, яке забезпечить оптимальне співвідношення витрат на встановлення та експлуатацію обладнання.

Наша місія:

  • Своєю місією ми вважаємо робити альтернативну енергетику доступною для кожного.

Нашими першочерговими завданнями є:

  • Переймати світовий досвід та втілювати його на об’єктах наших клієнтів.
  • Створювати тепло та затишок в оселях використовуючи екологічно чисту енергію.
  • Пропонувати обладнання та рішення, які будуть повністю задовольняти побажання найвибагливіших клієнтів та відповідати співвідношенню Ціна-Якість-Виробництво енергії.
  • Давати відчувати задоволення від користування інноваційними, зручними, надійними та довговічними системами.
  • Надавати високоякісний сервіс та кваліфіковане сервісне обслуговування.
  • Робити все можливе, щоб кожна змонтована система приносила значний пасивний заробіток від економії енергоресурсів та заробіток на «зеленому» тарифі.